Festiwal Modelarski Gminy Rudziniec 2020

W dniach 21-22 listopada br. obył się Festiwal Modelarski Gminy Rudziniec 2020.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną przygotowane modele można było podziwiać dzięki filmom i zdjęciom publikowanym na Facebooku oraz stronie internetowej Gildii Komiliton.

W FESTIWALU MODELARSKIM GMINY RUDZINIEC online, sfinansowanym przez naszą Gminę i zorganizowanym przez STOWARZYSZENIE GILDIA KOMILITON w sali klubu sportowego START KLESZCZÓW wzięło udział 34 uczestników w różnym wieku, którzy wystawili 112 prac w 10 kategoriach, z których wybrano 96 do oceny. Komisja sędziowska wyróżniła nagrodami 36 prac, nagrodami specjalnymi komisja wyróżniła 5 prac w tym najmłodszego uczestnika festiwalu. Uczestnikom festiwalu przekazano ponad 130 modeli i nagród rzeczowych.

Organizatorom festiwalu należą się szczególne podziękowania – za podjęcie inicjatywy angażującej dzieci i młodzież w tym trudnym i wymagającym czasie.