Gildia Komiliton

Historia Gildii

Stworzenie Gildii Komiliton tkwiło w naszych głowach już od dawna, chyba nawet od zawsze. Każdy z nas od dziecka odkrywał swoje pasje i zainteresowania , a mamy ich wiele. Nie chcemy zachowywać ich tylko dla siebie tylko przekazywać naszą wiedzę i doświadczenia innym. Dlatego zdecydowaliśmy się na założenie stowarzyszenia ,,Gildia Komiliton”

Naszymi celami są przede wszystkim propagowanie wśród dzieci i młodzieży aktywnych form wypoczynku , spędzania czasu na łonie przyrody poprzez zajęcia survivalowe , promowanie zdrowego stylu życia oraz patriotyzmu.

Mamy zainteresowania takie jak : Survival, militaria, historia, prepering, ratownictwo medyczne, modelarstwo, wszelkiego rodzaju sporty również te extremalne i wiele innych zainteresowań którymi chcielibyśmy się z wami podzielić . Nasze cele będziemy osiągać przez spotkania , udział w zajęciach tematycznych, zawodach np: modelarskich, wyprawach historycznych, biwaki survivalowe, szkolenia z różnych dziedzin takich jak : pierwsza pomoc, survival, przyrodnicze i inne.

Podczas spotkań panuje zawsze atmosfera braterstwa, przyjaźni, szacunku do innych oraz do otoczenia, również tego otoczenia przyrodniczego. Każdy będzie czuł się z nami dobrze.

Chcemy być zawsze tam gdzie będziemy potrzebni, będziemy organizatorami lub współorganizatorami wydarzeń kulturalnych, szczególnie tych związanych z dziećmi i młodzieżą.

Źródło : https://gildia-komiliton.jimdofree.com/

Kontakt

Stowarzyszenie Gildia Komiliton

ul. Rzemieślników 32A

44-164 Kleszczów 

E-mail : gildia.komiliton@gmail.com

Tel. :  +48507659466

Www : https://gildia-komiliton.jimdofree.com/

KRS: 0000727243

NIP: 9691631103

BGŻ BNP PARIBAS 92160011721812929380000001