Zmiany w godzinach pracy Urzędu Gminy

Szanowni Państwo!

„Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.”

Znamy niepokojącą sytuację epidemiologiczną na Śląsku. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Klientów i Pracowników nadal proszę, jeżeli to możliwe, aby realizować sprawy; pocztą tradycyjna, e-mailowo gmina@rudziniec.pl. lub telefonicznie nr tel 32/4000700 fax 32/7390614.

Godziny funkcjonowania Urzędu pozostają bez zmian. Biuro podawcze znajdujące się przy wejściu do urzędu, służy pomocą w załatwianiu spraw urzędowych, obok znajduje się urna na dokumenty. Jeżeli sprawa wymaga osobistego załatwienia, to przy zachowaniu wymogów sanitarnych będzie taka możliwość. Przy wejściu do urzędu znajduje się telefon z wykazem numerów do poszczególnych pracowników.

Nie wchodź – zadzwoń !Pracownik zejdzie do biura podawczego, porozmawia i jeżeli będzie taka potrzeba zaprosi do pomieszczenia.Zgodnie z wytycznymi; dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.

Na terenie Urzędu obowiązują: zakrywanie ust i nosa /maseczki/ oraz dezynfekcja rąk. Po załatwieniu sprawy pracownik odprowadzi do wyjścia / nie ma możliwości swobodnego przemieszczania się pomiędzy pomieszczeniami/

Zapraszamy: Krzysztof Obrzut Wójt Gminy Rudziniec